משרד מועלם אדריכלות והנדסת בניין בע"מ נוסד בשנות ה-60 ע"י אדריכל ומהנדס מועלם מאיר ומנוהל כיום ע"י דור שני של אדריכלים.

מועלם דניאל הינו אדריכל ומתכנן ערים, בוגר הפקולטה לארכיטקטורה בטכניון, מהנדס אזרחי בוגר הפקולטה להנדסה אזרחית בטכניון ופעיל בתחום התכנון והבניה משנת 1985.

המשרד פועל ברוב תחומו בבנייה רוויה למגורים במחוז גוש דן ומתחמה בתכנון בנייני מגורים בלב הרקמה העירונית הרגישה והעדינה של העיר תוך שימוש בידע התכנוני והאורבני המקומי והספציפי הנרחב שרכש במשך השנים, שבמהלכן תוכננו מאות פרויקטים הכוללים אלפי יחידות דיור. ניסיון רב זה יחד עם מקצועיות מבליטים אותו כמשרד מוביל בתחום ההתחדשות עירונית. המשרד פועל לחידוש פני העיר וקידומה תוך כדי שמירה על הקיים והתייחסות רחבה לכלל מרכיבי התכנון והשפעתם על המרחב הציבורי והפרטי כאחד.

ניסיונו הרב של המשרד יחד עם מקצועיות, אמינות ויכולות טכניות גבוהות בונות מעטפת תכנונית ברמה הגבוהה ביותר אשר מלווה כל פרויקט משלב הפרוגרמה התכנונית דרך התכנון היסודי, הוצאת היתר בנייה, הקמת המבנה, פיקוח עליון ועד לשלב האכלוס.

אנו מאמינים כי פרויקט מוצלח הוא פרויקט אשר עובר תהליך מתמשך של שיתוף פעולה בין המשרד לבין הלקוח תוך  מימוש צרכי הלקוח, משתמש הקצה ותכנון ארכיטקטוני נכון.
בעזרת ניסיונו הרב של המשרד בעבודה מול גופים ציבוריים כגון עיריות, מועצות מקומיות, משרדים ממשלתיים וגופים מוסדיים, ויחד עם הידע המצטבר והתכנון העירוני מתקבל התכנון הנכון והמוצלח לכל פרויקט.

המשרד פועל כיום רבות בתחום ההתחדשות עירונית ומלווה עבור מרבית החברות הפעילות בתחום פרויקטים רבים חדשים במסלולי  פינוי ובינוי, תמ"א 38 - הריסה ובניה מחדש ו-או עיבוי וחיזוק, הנמצאים בשלבי תכנון, היתרי בניה, ביצוע, גמר בנייה ואכלוס.

אנו רואים בתמ"א הזדמנות להתחדשות עירונית, עיצוב מודרני וחדשני של אזורי המגורים בעיר תוך פיתוח ושמירה על המרקם העירוני העדין הקיים בשכונות הוותיקות והחדישות גם יחד, תוך כדי רגישות והתייחסות נכונה למרקם האורבני בקנה מידה אנושי של חלל עירוני ותחושת האדם בה.


בין לקוחותינו:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26